ÇEVRİMİÇİ (ONLINE) AMPED SOFTWARE SEMİNERİ İÇİN ŞİMDİ KAYDOLUN!

Tarih:19.06.2020 Saat:14:00

EMT Elektronik ve Amped Software işbirliği ile 19.06.2020 Cuma Günü Saat 14:00’da yapılacak olan çevrimiçi (online) seminerimizde sizleri aramızdan görmekten mutluluk duyarız!

Seminerimiz kapsamında Amped FIVE çözümleriyle adli görüntü ve video incelemeleri hakkında canlı gösterim (demo) üzerinden bilgi paylaşımları yapılacak ve Amped Software portföyünde yer alan diğer çözümler detaylı olarak tanıtılacaktır.

AMPED SOFTWARE ÇÖZÜMLERİYLE GÖRÜNTÜ ve VIDEO KANITLARININ İNCELENMESİ

Video ve fotoğrafik kanıtlar çoğu zaman en faydalı ve elinizdeki tek kanıtlar olabilir. Tüm soruşturmalar için zaman kritiktir ve incelemeci bu tip kanıtları ne kadar hızlı elde edip inceleyebilirse davanın çözülme şansı da o denli yüksek olur.

Tüm kanıtlarda olduğu gibi video kanıtlarında da özel formatlar veya karanlık ve bulanık görüntüler gibi inceleme öncesi kaldırılması gereken engeller vardır. Amped Software’in geliştirdiği tüm çözümler soruşturmanın tüm aşamalarında incelemecinin işini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Amped Software çözümleri ile oynatılamayan formattaki videoları oynatılabilir formatlara dönüştürebilir, görüntüdeki bulanıklık, karanlık, vb. olumsuzlukları iyileştirerek tekrarlanabilir, bilimsel dayanağı olan kanıtlar elde edebilirsiniz.

Seminerdeki yerinizi almak için aşağıdaki formdan kaydolmayı unutmayın.