ÇEVRİMİÇİ (ONLINE) AMPED SOFTWARE SEMİNERİ

Tarih:17.06.2021 (Perşembe) Saat:14:00

EMT Elektronik ve Amped Software işbirliği ile 17.06.2021 Perşembe Günü Saat 14:00’da Microsoft Teams üzerinden gerçekleştirilecek çevrimiçi (online) seminerimizde sizleri aramızdan görmekten mutluluk duyarız!

Seminerimiz kapsamında Amped FIVE çözümleriyle adli görüntü ve video incelemeleri hakkında canlı gösterim (demo) üzerinden bilgi paylaşımları yapılacak ve Amped Software portföyünde yer alan diğer çözümler detaylı olarak tanıtılacaktır.

AMPED SOFTWARE ÇÖZÜMLERİYLE GÖRÜNTÜ ve VIDEO KANITLARININ İNCELENMESİ

Video ve fotoğrafik kanıtlar çoğu zaman en faydalı ve elinizdeki tek kanıtlar olabilir. Tüm soruşturmalar için zaman kritiktir ve incelemeci bu tip kanıtları ne kadar hızlı elde edip inceleyebilirse davanın çözülme şansı da o denli yüksek olur.

Tüm kanıtlarda olduğu gibi video kanıtlarında da özel formatlar veya karanlık ve bulanık görüntüler gibi inceleme öncesi kaldırılması gereken engeller vardır. Amped Software’in geliştirdiği tüm çözümler soruşturmanın tüm aşamalarında incelemecinin işini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Amped Software çözümleri ile oynatılamayan formattaki videoları oynatılabilir formatlara dönüştürebilir, görüntüdeki bulanıklık, karanlık, vb. olumsuzlukları iyileştirerek tekrarlanabilir, bilimsel dayanağı olan kanıtlar elde edebilirsiniz.

KONUŞMACILAR

David Spreadborough
Adli Bilişim Analisti (Amped Software)
Serkan Küçük
Genel Müdür Yardımcısı (EMT Elektronik)